Regulamin

 1. Utworzenie konta na naszej stronie jest i bezpłatne oraz oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
 2. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania.
 3. Zabronione jest używanie wulgaryzmów oraz kierowanie nieprzyjemnych słów do innych osób korzystających ze strony.
 4. Nieodpowiednie komentarze, spam, reklamy będą usuwane.
 5. Wskazany jest wzajemny szacunek.
 6. Wszystkie treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie bez podanego odnośnika do źródła są naszą własnością. Są chronione prawem autorskim, które nam przysługuje.
 7. Zabronione jest nakłanianie do popełnienia przestępstwa, wykroczenia lub obejścia prawa, w szczególności jeśli chodzi o dobro małoletnich.
 8. Każdy członek strony jest odpowiedzialny za porządek.
 9. W celu udzielenia pomocy naukowej niezbędne jest podanie nam swojego kontaktowego adresu e-mail.
 10. Dane kontaktowe, które otrzymamy od osób potrzebujących pomocy w nauce będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu nawiązania kontaktu i ustalenia formy udzielonej pomocy edukacyjnej.
 11. Zakładając konto na naszej stronie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
 12. Inspiruj innych, wykaż się kreatywnością, korzystaj z proponowanej przez nas pomocy i baw się świetnie razem z nami. :)